„Moje spotkanie z pedagogiką Marii Montessori” w Opolu

Z okazji Dni Montessori Akademię Szkraba w Opolu odwiedzi Pani Agnieszka Rekucka z Warszawy (ogromna fanka pedagogiki Marii Montessori i mama dwóch dziewczynek wychowywanych zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori) oraz Aneta Urbańczyk z Kielc (właścicielka Klubiku Montessori i mama dwóch dziewczynek – oczywiście wychowanych w duchu pedagogiki Montessori). Do tego zacnego grona dołączy Anna Nałęcz-Sikorska (pedagog także montessoriański, właścicielka Akademii Szkraba i miłośniczka pedagogiki Montessori) oraz Marta Zdybek (psycholog i świeżo upieczony pedagog montessoriański).

W czasie tego spotkania będą mieli Państwo okazję dowiedzieć się czym charakteryzuje się pedagogika Marii Montessori, jak wybrać i po czym poznać placówkę montessoriańską, jak przygotować otoczenie dla swojego dziecka w domu zgodnie z założeniami pedagogiki Marii Montessori i jak pozwolić i pomóc Dziecku zrobić coś samemu.

Czas trwania spotkania to 6 godzin dodatkowo istnieje możliwość zapisania się na warsztaty robienia pomocy montessoriańskich.

Koszt uczestnictwa:

  • w 6 godzinnym spotkaniu – 60 zł
  • w 3 godzinnym spotkaniu – 35 zł
  • dwugodzinne warsztaty robienia pomocy montessoriańskich – 40 zł

Zapisy pod numerem telefonu: 504 20 55 55 lub mailowo: opole@akademiaszkraba.pl